Informace

KAM JEDEME, CO BUDEME DĚLAT, JAK TO TAM VYPADÁ, KOLIK TO STOJÍ A DALŠÍ


Termín:     29. července až 12. srpna 2017


Cena:

3 050,- pro členy oddílu.

3 600,- pro nečleny

Platby (vč. záloh) plaťte prosím pouze převodem na náš oddílový účet 2900131283/2010 (Fio banka). Jako variabilní symbol je nutné uvést rodné číslo dítěte, které jste vyplnili na přihlášce. Platba musí být připsána na náš bankovní účet nejpozději do 10. 7. 2017.
  V případě, že nemůžete provést platbu na účet, prosím kontaktujte nás - zkusíme to vymyslet nějak jinak.


Základna:

na Hoštejně - Březné

Je kousek od Zábřehu na Moravě, na táborové základně U Čerta.

Děti jsou ubytovány ve dvojlůžkových stanech s podsadou. Spí na matracích ve vlastních spacácích na vlastních dekách.
Základna má také srub s velkou kuchyní, krytou jídelnou a skladem.
K dispozici jsou suché záchody pro děti i personál. Umývárna s vodou přírodní teploty, ke sprchování a mytí nádobí se voda ohřívá.


Zdravotní zajištění

Je zajištěno proškoleným zdravotníkem. Pojištěni jsou všichni účastníci našich akcí (i tábora) u Generali Pojišťovny.


Voda

Je hygienicky nezávadná z obecního vodovodu.


Program

Se skládá z běžné tábornické činnosti, sportů a her v okolních lesích i v táboře, výletů do okolí a hlavně celotáborové hry s dobrodružnou tématikou výletu do filmařských studií s vlastním příběhem. To vše pod vedením našeho prověřeného týmu vedoucích. Celý program zajišťují proškolení a zkušení vedoucí a instruktoři.


Co je v ceně tábora

Cena obsahuje cestu autobusem (z daných míst a v danou dobu) tam i zpět, ubytování, 5x denně stravu (pití je k dispozici neustále), výlety do okolí, hry, koupání, program s celotáborovou hrou a pojištění každého účastníka. Nemáme žádné slevy ani další volitelné doplatky za "lepší/horší ubytování", "lepší jídlo" ani nic dalšího. Odborové organizace nebo zaměstnavatel rodičů dítěte může na tábor přispět - pokud potřebujete fakturu, prosím kontaktujte Lenočku nebo Stoupu. :)


Záloha a storno přihlášky

Dítě má svou účast na našem táboře rezervovanou po doručení vyplněné přihlášky a uhrazení zálohy 500 Kč (případně plné částky za tábor).
Storno poplatek v případě nemoci nebo úrazu před táborem (oznámeno min. 4 dny před táborem a doloženo potvrzením od lékaře) nemáme. V případě jiného důvodu nebo oznámení nemoci/úrazu později než 4 dny před odjezdem na tábor je storno poplatek 500 Kč (nutné výdaje, nakoupené vybavení, apod.).


Informace

Další informace o našem oddílu najdete v záložce Kdo jsme. Přihlášky odevzdávejte co nejdříve - kapacita tábora je omezená na 40 dětí.